Rádi vám pomůžeme s návrhem webu. Doporučíme vhodné fotografie, rozmístění tlačítek apod., ale designem jako takovým se nezabýváme.
Samozřejmě. Pokud budete mít webhosting přes nás, což je ostatně podmínkou, pak je u webu Standard součástí i emailová adresa, kterou pro vás zařídíme. U webu Mikro je tato služba za příplatek 250 Kč.
V rámci webu Standard je 30 minut/měsíc správy webu zdarma. Pokud doba překročí limit 30 minut, upozorníme vás. Další dodatečné práce se účtují částkou 200 Kč/30 minut.
Automatické aktualizace pluginů, kontrola správné funkčnosti nastavených pluginů na webu apod.
Po konzultaci s vámi začneme pracovat na první podobě webu, kterou jsme společně odsouhlasili. Obvykle během 24 hodin (záleží na počtu rozpracovaných zakázek) vám ukážeme návrh webu a vy máte možnost připomínek, návrhů a úprav. Pokud s výslednou podobou webu nebudete souhlasit, je možné v rámci ceny až tří korekcí.
Marketing není naším hlavním oborem. Avšak v rámci vytvořeného webu nabízíme prezentaci na oborově zaměřených webech, díky kterým se zlepší SEO optimalizace webu a budete tak lépe dohledatelní.
Budeme od vás potřebovat název domény, texty na web, grafické prvky, logo, počet stránek a jejich názvy, kontaktní údaje, odkazy na vaše FB, Twitter a další stránky (chcete-li s nimi web propojit).
Standardně ty jednodušší weby jsou hotové do druhého dne. Záleží vždy však na tom, co konkrétně klient na webu požaduje a kolik zakázek máme v současné chvíli rozpracovaných. Složitější řešení zaberou i několik dní. Při komunikaci s vámi vždy ujasníme, jaký je časový plán.
Ano. I když se rozhodnete, že dál nebudete využívat našich služeb, budete si muset doménu i webhosting zaplatit jinde, pokud budete chtít mít webové stránky zachované. Ceny se pohybují kolem 1 500 Kč u ostatních poskytovatelů (registrace domény i webhosting na rok). Naše cena je 990 Kč na stejné období.
Nemusíte. Pokud budete chtít, po vytvoření vašich webových stránek vám předáme přístupové údaje do administrace, kterou si dále můžete spravovat sami. Je však třeba brát zřetel na to, že od doby, kdy si převezmete přístup do administrace, za web odpovídáte plně sami. Tedy pokud se něco pokazí, není to již v naší režii. Určitě vám však s nápravou pomůžeme, je nutné ale počítat s hodinovou sazbou.